Email : info@sayesazan.com

سایبان خودرو سایه سازان مشهد

سایبان خودرو سایه سازان مشهد
۹۵/۱۰/۰۵

سایبان خودرو سایه سازان طراح و مجری سازه های سبک با پوشش U.PVC و انواع سایبان خودرو و سایبان پارکینگ با قیمت مناسب می باشد .
شرکت سایه سازان در زمینه ی ساخت سایبان خودرو ,سایبان پارکینگ ، سایبان ، آلاچیق ، اتاقک و دکانکس ، با پوشش U.PVC فعالیت دارد که از نظر کیفیت و قیمت در ضمینه ساخت سایبان خودرو و دیگر محصولات کاملا رقابتی می باشد.

 

ورقهای یو پی وی سی مورد استفاده شرکت سایبان سایه سازان در کلیه پروژه ها، از مرغوبترین نوع پلی یوپان (UPVC) با استابلایزر آلمانی (Barlocher) به رنگ سفید و کاملاً مقاوم در برابر آفتاب و اشعه UV میباشد. ضخامت ورق حدود ۲ میلی متر میباشد. این ورق در مقابل گرما، سرما، رطوبت، خورندگی (اسید، باز، نمک و دیگر مواد خورنده شیمیایی)، قارچ، کپک و پوسیدگی مقاوم است. از دیگر مزایای این ورق میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
قابلیت نصب سریع، آب بندی کامل (بدلیل شکل ظاهری مقطع پوشش و نحوه نصب آن)، مقاومت بسیار بالا در مقابل باد (بدلیل نوع اتصال پوشش به تیرریزی)، قابلیت جذب بالای صدا (عایق صوت)، شعله پذیری بسیار پایین، تحمل حرارتی بسیار بالا (۲۵- تا ۷۵+ سانتیگراد)، وزن مخصوص بسیار پایین (کمتر از ۴ کیلوگرم بر متر مربع)، انعطاف طولی بسیار بالا، شستشوی بسیار آسان و پایداری رنگ.
این پوشش دارای تنوع رنگی نیز میباشد، اما استفاده از ورقهای رنگی (به جز سفید) بدلیل عدم پایداری رنگ و قیمت بالاتر توصیه نمیشود.
در صورت تمایل مشتریان پس از عقد قرارداد گزارش نتایج آزمونهای استاندارد مشخصات کمی و کیفی این ورق قابل ارائه خواهد بود.
از دیگر خواص پوشش های UPVC این نوع پوشش سایبان خودرو می توان به سایه روشن و خنک آن ، بیصدا بودن در مواقع بارندگی ، عدم نیاز به آب بند ، عایق آن در برابر صوت و دما ، نصب سریع ، قوس پذیری ، وزن سبک و طراحی بسیار زیبای با قیمت سایبان خودرو مناسب اشاره نمود .

این سازه های فلزی با پوشش یو پی وی سی بهترین گزینه محافظت از خودرو ی شماست. پارکینگ های خودرو کاربری و اندازه های مختلفی دارند که هر یک برای نیازی خاص طراحی و ساخته میشوند:

سایبان ماشین
سایبان پارکینگ خودرو، سایبان پارکینگ اتوبوس، سایبان پارکینگ مینی بوس، سایبان پارکینگ آمبولانس، سایبان پارکینگ کامیون و ...

سایبان بارگیری
هزینه ای که برای خودرو ی خود یا منزل و حیاط آن کرده اید را حفظ نمایید. اگر با وجود هزینه ای که برای منزل و حیاط آن کرده اید نمیتوانید از پارکینگ آن استفاده کنید و زیبایی و سلامت بدنه خودرو برایتان اهمیت دارد، ما سفارش یک سایبان ایمن، کارا، فنی و زیبا را به شما معرفی میکنیم.