Email : info@sayesazan.com

توصیه سایه سازان به متقاضیان اجرای سایبان خودرو و سایبان پارکینگ

توصیه سایه سازان به متقاضیان اجرای سایبان خودرو و سایبان پارکینگ
۹۵/۰۹/۰۱

سایه سازان

توصیه سایه سازان به متقاضیان اجرای سایبان خودرو و سایبان پارکینگ

با شروع فصل بارندگی توجه به موارد دیگری غیر از میزان سایه ایجاد شده و زیبایی سایبان الزامی به نظر میرسد:

۱-آب بندی مناسب : لازم است سایبان خودرو سایبان , سایبان پارکینگ و  یا هر سایبانی که اجرا میشود از نوع پوششی استفاده گردد که دارای منافذ آبریز نباشد.در حال حاضر مناسب ترین نوع پوشش برای سایبان پانل های یو پی وی سی (UPVC) میباشد.

۲-جهت آبریزی : در زمان اجرای سایبان حتما باید توجه نمود که جهت آبریزی سایبان و شیب سازه به نحوی در نظر گرفته شود  که کمترین مزاحمت و مشکل را در مواقع بارندگی ایجاد کند . به طور مثال در سایبان های پارکینگ معمولاً به لحاظ ریزش آب بر دیوار و یا محل تردد عابر و قندیل بستن های زمستانه باید توجه نمود.در صورت نیاز میتوان از ناودانی برای جمع اوری آب سایبان استفاده نمود.

۳-تحمل وزن برف: سایبان نیز مانند هر سقف سبک یا سنگین دیگر میبایست دارای تحمل میزان برف پیش بینی شده در منطقه جغرافیایی که اجرا میگردد باشد. متاسفانه عدم پیش بینی این موضوع توسط برخی مجریان بدون صلاحیت موجب مشکلات و خسارات زیادی در سالهای گذشته شده است.

توصیه سایه سازان به مشتریان جهت جلوگیری از خسارت و زیان در این موارد ، دریافت ضمانت نامه از مجری سایبان و اجرای سایبان برای پارکینگ خودرو توسط شرکتهای به ثبت رسیده و دارای مدارک قانونی  و خودداری از اجرای سازه توسط جوشکار و نصاب های متفرقه و بدون محل ثابت میباشد.

sayesazan

شرکت سایه سازان و گروه مجری سایبان که بیش از ۱۱ سال در زمینه اجرای انواع سایبان از قبیل سایبان پارکینگ خودرو فعالیت نموده است جهت مشاوره به صورت رایگان در خدمت مشتریان ارجمند میباشد. .