Email : info@sayesazan.com

کمی درباره سایبان

کمی درباره سایبان
۹۶/۰۲/۱۸

سایبان خودرو و پارکینگ یک روکش ثانوی است که به قسمت خارجی دیواره های یک بنا متصل می شود. سایبان معمولاً از کرباس تشکیل شده است. و همچنین می تواند از لایه ای از وینیل (vinyl) که بر روی الیاف پلی‌استر قرار گرفته، و روی سازه ای سبک از آلومینیوم، آهن، فولاد و... کشیده می‌شود، ساخته شده باشد.

وجود یک سایبان مرغوب برای پارکینگ خودروی شما کاملا ضروری است. اگر خودروی خود را زیر تابش خورشید قرار دهید، به خودروی شما آسیب می رسد.

سایبان ماشین

پارک خودرو در بیرون از سایبان باعث تخریب رنگ خودرو در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید میشود، این اشعه به عنوان خطرناک‌ترین عامل از بین برنده لایه شفاف رنگ مطرح است، که با نفوذ خود باعث تخریب رزین و زرد شدن لایه شفاف رنگ ماشین شما می‌شود.

همچنین پارک خودرو در محل سایه از گرم شدن بیش از اندازه قطعات پلاستیکی داخل خودرو پیشگیری می کند. قطعات پلاستیکی داخلی خودرو در اثر گرمای بیش از حد گازهایی از خود منتشر می کنند که به علت شیمیایی بودن برای سلامت سرنشینان مضر است.

 

اما ساخت سایه بان های با کیفیت قطعا نیاز به مهارت و تجربه کافی تولید کننده سایبان دارد.

به همین منظور امروز در آسمونی قصد داریم یکی از سازنده های سایبان خودرو و پارکینگ را به شما معرفی کنیم.

شرکت سایبان سایه سازان یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های سایبان پارکینگ و سایبان خودرو در مشهد می باشد.

سایه سازان با داشتن سالها سابقه فعالیت و تجربه بالا در ساخت انواع سایبان برای پارکینگ و خودرو بهترین گزینه برای ساخت سایبان پارکینگ شما می باشد.

سایبان های پارکینگ و خودرو در شرکت سایه سازان به صورت ضد حریق و با پوشش UPVC تولید شده و برای محافظت از خودروی شما در مقابل آفتاب, باران و برف کاملا مناسب می باشد.

اسکلت سایبان پارکینگ و خودرو برای شما به گونه ای طراحی و ساخته شده که به خوبی تحمل بار بسیار سنگین را دارد.

حذف پایه جلو و در طرحهای متفاوت توسط شرکت سایبان سایه سازان برای شما قابل اجرا است.

در ساخت سایبان خودرو و سایبان پارکینگ سایه سازان حداقل تعداد پایه به کار برده شده است .

سایبان های باکیفیت سایه سازان علاوه بر تولید سایه، از برخورد بادهای شدید به خودروی شما جلوگیری می‌کند. این سایه بان ها در مقابل طوفانهای شدید کاملا مقاوم هستند.

سایبان های مرغوب سایه سازان به گونه ای طراحی می شوند، که کم ترین فضار را اشغال کنند، و بهترین کیفیت را برای مصرف کنندگان از خود نشان دهند.

در کنار تنوع سایبان ها در شرکت سایه سازان، سایبان های پی وی سی برای شما بهترین گزینه می باشند، چرا که عمر مفید بالاتری دارند. شاید شما در وهله اول کمی هزینه پرداخت کنید، اما یادتان باشد که بهترین جواب را خواهید گرفت. در پی وی سی ها سرعت تجزیه شدن مواد نسبت به بقیه انواع سایبان ها کم تر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلفن های تماس زیر می توانید با شرکت سایبان سایه سازان در ارتباط باشید:

آدرس: مشهد – بلوار پیروزی -بین پیروزی ۳۵ و ۳۷ -پلاک ۲۸۱-طبقه اول -واحد ۱

تلفن: ۰۵۱۳۸۸۲۳۱۵۶

فکس: ۰۵۱۳۸۸۲۳۱۵۷

همراه: ۰۹۱۵۵۰۱۵۱۰۰